32,40 zł
Brutto
24 godziny

Santa Verde
Kiedy nasz mistrz upraw wykorzystał swoje doświadczenie, zdobyte z Indicą, przy konopiach, które uprawialiśmy w morskim regionie Apulii, narodził się szczep Santa Verde. Jego aromat jest jednocześnie słodki i świeży.

Pąki posiadają barwę żywej miętowej zieleni. Odmiana ta tworzy nową linię i wszyscy kochamy nastrój, jaki w nas wywołuje.

Rośliny rosną blisko wybrzeża i rozwijają topy podobne do szczepów „kush”, o aromacie, który z przyjemnością pozwolimy Ci poczuć: pozostawimy Cię z zapachem świeżych ziół i egzotycznych kwiatów wzbogaconym uderzającą nutą świeżego rozmarynu.


Konopie a prawo

Według Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii zakazana jest uprawa, przewarzanie oraz obrót konopiami innymi niż włókniste chyba, że podmiot dokonujący tych czynności posiada stosowne zezwolenia.
W ustawie przytoczona jest definicja konopi włóknistych:
„Konopie włókniste – rośliny z gatunku konopie siewne (Cannabis sativa L.), w których suma zawartości delta-9-tetrahydrokannabinolu oraz kwasu tetrahydrokannabinolowego (kwasu delta-9-THC-2-karboksylowego) w kwiatowych lub owocujących wierzchołkach roślin, z których nie usunięto żywicy, nie przekracza 0,20% w przeliczeniu na sucha masę” (Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485)

W naszej ofercie posiadamy produkty z konopi siewnych (Cannabis Sativa L.) – wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają ustawowe wymogi, co potwierdzają analizy laboratoryjne każdej partii towaru.

Brak
CK000018
193 Przedmioty
2010-01-01
Nowy produkt

Related products