92,58 zł
Brutto
24 godziny

Fredda Del Sirente

Unikalny, intensywny aromat / Zimowa Edycja Limitowana

Wyjątkowy aromat z zimową nutą. Niepowtarzalna woń konopi uprawianej w szklarniach, nawet w okresie zimowym, z pomocą najskuteczniejszych technologii i w oparciu o doświadczenie naszego mistrza upraw.

Największa szklarnia w Abruzji gwarantuje najlepszą jakość konopi typu light o wysokim stężeniu CBD, która pozwala doświadczyć klasycznej woni, o intensywnym aromacie zimowej bryzy.

Unikalne jak nasze góry, silne jak nasz upór i delikatne jak uczucie: Zimowa Edycja Limitowana to wspaniała podróż, podczas której odkryjesz najlepsze konopie uprawiane pod szklanym dachem.

Konopie a prawo

Według Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii zakazana jest uprawa, przewarzanie oraz obrót konopiami innymi niż włókniste chyba, że podmiot dokonujący tych czynności posiada stosowne zezwolenia.

W ustawie przytoczona jest definicja konopi włóknistych:

„Konopie włókniste – rośliny z gatunku konopie siewne (Cannabis sativa L.), w których suma zawartości delta-9-tetrahydrokannabinolu oraz kwasu tetrahydrokannabinolowego (kwasu delta-9-THC-2-karboksylowego) w kwiatowych lub owocujących wierzchołkach roślin, z których nie usunięto żywicy, nie przekracza 0,20% w przeliczeniu na sucha masę” (Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485)

W naszej ofercie posiadamy produkty z konopi siewnych (Cannabis Sativa L.) – wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają ustawowe wymogi, co potwierdzają analizy laboratoryjne każdej partii towaru.CK000001
60 Przedmioty

Najczęściej oglądane:

Related products