111,10 zł
Brutto
Opakowanie
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Riserva Opulenta

Odmiana o wysokim stężeniu kannabidiolu, z gąbczastymi pąkami i mnóstwem pysznych, pachnących terpenów. Riserva Opulenta rośnie powyżej 490 m n.p.m., w regionie Abruzzo i rozwija duże kwiaty.

Aby walczyć z chłodną pogodą panującą na wzgórzach, odmiana ta produkuje dużo żywicy, która pokrywa i chroni jej kwiaty oraz daje nam wyjątkowe doświadczenia „zmysłowe”. Riserva Opulenta ma duże topy o barwie zielonych oliwek, pokryte jasno pomarańczowymi włosami i powłoką z drobnych białych kryształowych trichomów. Wydobywa z siebie aromat świeżej ziemi i przypraw z cytrusową nutą i niekiedy cierpkim zabarwieniu.

Konopie a prawo

Według Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii zakazana jest uprawa, przewarzanie oraz obrót konopiami innymi niż włókniste chyba, że podmiot dokonujący tych czynności posiada stosowne zezwolenia.
W ustawie przytoczona jest definicja konopi włóknistych:
„Konopie włókniste – rośliny z gatunku konopie siewne (Cannabis sativa L.), w których suma zawartości delta-9-tetrahydrokannabinolu oraz kwasu tetrahydrokannabinolowego (kwasu delta-9-THC-2-karboksylowego) w kwiatowych lub owocujących wierzchołkach roślin, z których nie usunięto żywicy, nie przekracza 0,20% w przeliczeniu na sucha masę” (Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485)

W naszej ofercie posiadamy produkty z konopi siewnych (Cannabis Sativa L.) – wszystkie sprzedawane przez nas produkty spełniają ustawowe wymogi, co potwierdzają analizy laboratoryjne każdej partii towaru.

Brak
CK000003
0 Przedmioty

Specyficzne kody

EAN13
8718819550303

Related products