40,64 zł
Brutto

Oferowany przez nas haszysz to haszysz najwyższej jakości, sporządzony z w pełni naturalnego pyłku kwiatów konopi Cannabis Sativa L uzyskiwanych z legalnych odmian konopi siewnych dopuszczonych do obrotu na terenie całej Unii Europejskiej. Wyrób jest wolny od efektów psychoaktywnych (THC < 0,20%). W 100% ekologiczny, pozbawiony dodatku jakichkolwiek pestycydów czy też środków grzybobójczych. Haszysz z ręcznie zbieranych, sortowanych oraz przechowywanych w odpowiednich warunkach roślin hodowanych przez osoby posiadające duże doświadczenie. Proponowany produkt został zapakowany w estetyczne opakowanie. Charakteryzuje się przyjemnym konopnym aromatem.

CBD wykazuje pozytywny wpływ na układ nerwowy, toteż wskazany jest w przypadku osób cierpiących z powodu dolegliwości takich jak bezsenność, depresja, lęki, nerwice, jak również wszystkich ludzi prowadzących stresujący tryb życia. Posiada pozytywne właściwości konopi pozbawione działania psychoaktywnego. 

Proponowany haszysz z pyłku żeńskich kwiatostanów konopi może być używany zarówno do inhalacji, jak i sporządzania naparów, kosmetyków oraz ekstraktów stosowanych do okładów czy też kąpieli.

Oferowany artykuł nie powoduje skutków ubocznych, nie odurza, nie uzależnia i nie wpływa na zaburzenia świadomości. Obecna w nim zawartość kannabinoidów została potwierdzana badaniem laboratoryjnym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Wyrób należy przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu.

CK000271
2010-01-01
Nowy produkt

Related products