37,03 zł
Brutto
Odmiana Super Skunk charakteryzuje się intensywnym kolorem oraz równie intensywnym aromatem którego nie sposób pozbyć się z głowy. Daj się ponieść intensywności doznań które towarzyszą tej odmianie.
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Odmiana Super Skunk charakteryzuje się intensywnym kolorem oraz równie intensywnym aromatem którego nie sposób pozbyć się z głowy. Daj się ponieść intensywności doznań które towarzyszą tej odmianie.

Dr Cannabis Super Skunk to susz najwyższej jakości, który mocno podnosi poprzeczkę dla innych towarów na rynku. Zawiera w pełni naturalne kwiaty konopi Cannabis Sativa L uzyskiwane z legalnych odmian konopi siewnych dopuszczonych do obrotu na terenie całej Unii Europejskiej. Wyrób jest wolny od efektów psychoaktywnych (THC < 0,20%). Produkt złożony jest wyłącznie z żeńskich kwiatostanów Cannabis Sativa L pochodzących z najlepszych europejskich upraw. W 100% ekologiczny, pozbawiony dodatku jakichkolwiek pestycydów czy też środków grzybobójczych. Mieszanka ziół składa się z ręcznie zbieranych, sortowanych oraz przechowywanych w odpowiednich warunkach roślin hodowanych przez osoby posiadające duże doświadczenie. Proponowany produkt został zapakowany w estetyczne opakowanie. 


CBD wykazuje pozytywny wpływ na układ nerwowy, toteż wskazany jest w przypadku osób cierpiących z powodu dolegliwości takich jak bezsenność, depresja, lęki, nerwice, jak również wszystkich ludzi prowadzących stresujący tryb życia. Posiada pozytywne właściwości konopi pozbawione działania psychoaktywnego. 
Proponowany susz konopny składa się wyłącznie z żeńskich kwiatostanów konopi może być używana zarówno do inhalacji, jak i sporządzania naparów oraz ekstraktów stosowanych do okładów czy też kąpieli.
Oferowany artykuł nie powoduje skutków ubocznych, nie odurza, nie uzależnia i nie wpływa na zaburzenia świadomości. Obecna w nim zawartość kannabinoidów została potwierdzana badaniem laboratoryjnym, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Wyrób należy przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu.

CK000274
Nowy produkt

Related products